Motocykl potrącił pieszego nad bulwarem w Tczewie. Interweniował śmigłowiec LPR

  • 15.05.2018, 09:30 (aktualizacja 15.05.2018 09:34)
  • (KU) / tczewska.pl
Motocykl potrącił pieszego nad bulwarem w Tczewie. Interweniował śmigłowiec LPR źródło: tczewska.pl Motocykl potrącił pieszego nad bulwarem w Tczewie.
Podziel się:
Oceń:
TCZEW Jak informuje tczewska straż pożarna, w pobliżu bulwaru nadwiślańskiego doszło w dniu wczorajszym do potrącenia pieszego przez motocyklistę. Zarówno pieszy, jak i kierujący jednośladem zostali ranni. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR, który zabrał jednego z poszkodowanych do szpitala w Gdańsku.

Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 16.45. Na miejscu pracowała policja, pogotowie, straż pożarna oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który lądował na bulwarze. Zdarzenie potwierdza policja.

- W okolicach bulwaru doszło do potrącenia pieszego. Dokładne okoliczności wypadku będą ustalane przez policjantów - mówi Anna Kinder z biura prasowego KPP w Tczewie.

(KU) / tczewska.pl
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mlody
Mlody 15.05.2018, 15:01
Chodzą jak święte krowy i stoją sobie przy samochodach (dla jasności nie na miejscach parkingowych tylko na jezdni) czując sie jak te krowy na wypasie i sie doigrali
Patrycja
Patrycja 15.05.2018, 10:43
Witam, rodzinę lub znajomych pieszego, potrąconego na bulwarach, proszę o kontakt na adres e-mail: [email protected] Pozdrawiam

Pozostałe