Trzy osoby ranne w wypadku w Wejherowie

  • 16.05.2018, 08:45 (aktualizacja 16.05.2018 08:48)
  • KPP Wejherowo
Trzy osoby ranne w wypadku w Wejherowie fot. KPP Wejherowo
Podziel się:
Oceń:
WEJHEROWO W poniedziałek około godziny 15:30 policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Wejherowie na drodze k6. Jak ustalili wstępnie funkcjonariusze doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby ranne zostały przetransportowane do wejherowskiego szpitala. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących, wszyscy byli trzeźwi. Teraz sprawą zajmą się policjanci, którzy wyjaśnią okoliczności zdarzenia.

Policjanci przedwczoraj około godziny 15:30 otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 6 w Wejherowie na skrzyżowaniu z ul. Chopina. Na miejsce pojechali policjanci z wejherowskiej drogówki oraz technik kryminalistyki. Policjanci nie tylko zabezpieczali miejsce wypadku, ale także wyjaśniali okoliczności zdarzenia. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, 41-latka kierująca samochodem ford mondeo najprawdopodobniej zderzyła się seatem ibiza. Funkcjonariusze zbadali trzeźwość 41-latki, oraz 26-letniego kierowcy seata – byli trzeźwi. Kierującej fordem zatrzymano prawo jazdy.

Kierowca seata oraz pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. Druga pasażerka lat 23 również z samochodu seat- została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Gdańsku. Policjanci zabezpieczyli rozbite samochody. Teraz sprawę będą wyjaśniali śledczy, których zadaniem będzie dokładne wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci przypominają! 

Pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, jazdy z rozwagą i należytą ostrożnością oraz dostosujmy prędkość do warunków panujących na drodze. Każdy kierowca musi zachować czujność podczas jazdy, zwracać uwagę na warunki panujące na drodze, oznakowanie dróg oraz wszelkie inne okoliczności które wpływają na stan bezpieczeństwa, w tym także na sygnalizację świetlną.

fot. KPP Wejherowo

KPP Wejherowo

Zdjęcia (4)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe