Budujesz dom? Przyjdź na szkolenie budowlane – bilet 25 zł

 • 16.05.2018, 15:07 (aktualizacja 17.05.2018 11:45)
 • redakcja
Budujesz dom? Przyjdź na szkolenie budowlane – bilet 25 zł
Podziel się:
Oceń:
Już 9 czerwca w ECS w Gdańsku będzie miała miejsce największa konferencja budowlana w Polsce – Akademia Budowy. Wydarzenie ma charakter praktyczny, ponieważ przewidziano warsztaty z murowania ścian oraz indywidualne konsultacje. Zapraszamy wszystkie osoby, które interesują się budową domu, planują ją lub już realizują. Całodniowe szkolenie to koszt 25 zł. Czym jest Akademia Budowy? Informacje o szkoleniu

Akademia Budowy to całodniowa konferencja kierowana do wszystkich osób, które interesuje tematyka budowy i wykończenia domu. Program obejmuje cykl wykładów, warsztaty z murowania ścian oraz całodniowe konsultacje z architektami, kosztorysantami, konstruktorami, instalatorami i liderami rynku budowlanego. To świetna okazja do skonsultowania wszystkich wątpliwości związanych z budową domu. Dostępni specjaliści mogą także pomóc w wypełnianiu dokumentów urzędowych.

Organizatorzy zachęcają, aby wziąć ze sobą na konferencję wszelką dokumentację budowlaną lub projektową – dostępni specjaliści będą mogli wtedy udzielić kompleksowej porady czy zanalizować projekty, ewentualne zmiany, opracować kosztorys budowlany oraz dobrać najlepsze źródło ciepła. Dzięki wsparciu organizacji wydarzenia przez renomowane, międzynarodowe marki budowlane, skorzystanie z opisanych możliwości uwzględnione jest w symbolicznej cenie biletu wstępu na wydarzenie – 25 zł.

Czego dowiesz się podczas Akademii Budowy w Gdańsku?

Na cykl wykładów składają się takie tematy, jak:

 • analiza MPZP/WZ,

 • wybór projektu domu, analiza możliwych zmian i koszty ich wprowadzenia,

 • obniżanie kosztów budowy – porady architektów,

 • technologia budowy domu i materiały budowlane,

 • ściany konstrukcyjne domu z ceramiki budowlanej,

 • systemy grzewcze i energooszczędne instalacje,

 • opłacalność pomp ciepła i ich działanie,

 • rekuperacja – wentylacja mechaniczna w domu,

 • termoizolacja i wykończenie dachu,

 • stolarka wewnętrzna, zewnętrzna i bramy garażowe.

- Podczas indywidualnych konsultacji nasz zespół projektowy będzie mógł pomóc każdemu z uczestników w takich aspektach, jak analiza zmian w projekcie, ich wycena, analiza instalacji grzewczej, opracowanie kosztorysu oraz ustalenie kosztów budowy. Skorzystanie z takiego spektrum porad to oszczędność nawet kilkuset złotych. Uczestnicy konferencji otrzymają także specjalne rabaty przydatne podczas budowy domu – mówi Mikołaj Bykowski, jeden z właścicieli firmy organizującej wydarzenie (Projekty domów Tooba.pl).

 

Akademia Budowy – opinie uczestników

Akademia Budowy organizowana jest cyklicznie od czterech lat w największych miastach Polski. W tym czasie zyskała popularność i sporo pozytywnych opinii. Uczestnicy polecają wydarzenie przede wszystkim ze względu na merytoryczny charakter, brak nachalnej reklamy i kompleksowe podejście. Program obejmuje bowiem wszystkie etapy budowy domu – od wyboru projektu po wykończenie wnętrz. Z kolei indywidualne konsultacje, z których mamy możliwość skorzystać w cenie biletu, to jedna z największych zalet wydarzenia – możemy porozmawiać bez ograniczonej ilości czasu z architektami, kosztorysantami, konstruktorami czy instalatorami. To zdecydowanie duża oszczędność pieniędzy.

Opinie o Akademii Budowy możemy znaleźć również na Facebooku. Poniżej znajdują się przykładowe wypowiedzi uczestników:

 • Anna Marzena: Konferencja wspaniała, świetnie zorganizowana, poruszone najważniejsze tematy przez bardzo dobrych specjalistów z wieloletnią praktyką i doświadczeniem, bardzo dużo cennej wiedzy, wskazówek i porad. Wykłady i konsultacje stanowią ogromną pomoc i wsparcie dla przyszłych inwestorów.

 • Marzena Mikołajczyk: Widać, że to ludzie, którym ciągle się "chce", obyło się bez nachalnego marketingu ze strony Tooba, którego się obawiałam, za to dowiedziałam się mnóstwa nowych, przydatnych rzeczy, które niewątpliwie wkrótce wykorzystam przy budowie wymarzonego domu.

 • Jeanette Kłodkowska: Bardzo przydatna konferencja dla osób, które planują budowę lub są w trakcie budowy wymarzonego domu. Jeśli firma Tooba powtórzy taką konferencję to gorąco polecam.

 

Data, miejsce, bilety na szkolenie budowlane

Wydarzenie odbędzie się 9 czerwca w Sali BHP przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 6. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 8.30. Bilety dostępne od 25 zł za cały dzień szkolenia. Obowiązują zapisy internetowe poprzez stronę akademiabudowy.pl/gdansk

 

_redakcja

Zdjęcia (10)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe