Po Straszynie jeździł pijany kierowca BMW. Nie przestraszył się nawet radiowozu.

  • 17.05.2018, 14:41
  • KPP Pruszcz Gdański
Po Straszynie jeździł pijany kierowca BMW. Nie przestraszył się nawet radiowozu. fot. KPP Pruszcz Gdański Za kierownicą siedział 31- letni mężczyzna. Był nietrzeźwy, miał cofnięte uprawnienia do kierowania.
Podziel się:
Oceń:
STRASZYN Wczoraj (16 mają br.) o godzinie 14:00 dyżurny policji z Pruszcza Gdańskiego otrzymał telefon, że w miejscowości Straszyn jeździ BMW, którego kierowca może być nietrzeźwy. Natychmiast na miejsce pojechały patrole policji. Po paru minutach policjanci zobaczyli bmw i dali sygnał dźwiękowo – błyskowy do zatrzymania. Kierowca bmw przyśpieszył i zaczął uciekać. Policjanci rozpoczęli pościg. Kierowca bmw wjechał w jedną z bocznych ulic, wykonał gwałtowny skręt przez co uderzył w goniący go radiowóz. Po chwili policjanci zajechali drogę bmw.

Za kierownicą siedział 31- letni mężczyzna. Był nietrzeźwy, miał cofnięte uprawnienia do kierowania. Noc spędził w policyjnym areszcie. Bmw zostało odholowane na policyjny parking.

Dziś mężczyzna usłyszy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości oraz bez uprawnień, nie zatrzymania się do kontroli drogowej oraz odpowie za stłuczkę z radiowozem.

KPP Pruszcz Gdański
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe