Śmiertelny wypadek na DK21

  • 7.06.2018, 08:30
  • KWP Gdańsk
Śmiertelny wypadek na DK21 fot. KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
Bytowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 5 czerwca rano na drodze krajowej nr 21 w okolicy miejscowości Objezierze. Na prostym odcinku drogi kierowca volkswagena zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Niestety mężczyzna zginął na miejscu. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

5 czerwca po godzinie 8.00 dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 21 w okolicy miejscowości Objezierze. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.

W zdarzeniu brał udział jeden samochód. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierujący volkswagenem jechał od Słupska w kierunku miejscowości Suchorze. Na prostym odcinku drogi 68 – letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego zjechał na lewe pobocze, a następnie uderzył w drzewo. Niestety mężczyzna zmarł na miejscu. Niewykluczone, że mężczyzna zasnął lub zasłabł.

Droga krajowa przez parę godzin była zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy. Mundurowi pracując na miejscu wypadku zabezpieczyli ślady zdarzenia. Policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną, pomiary oraz szkic miejsca zdarzenia. Na polecenie prokuratora ciało 68 – latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku i apelują o ostrożność na drodze. Zbliżające się wakacje będą okresem wzmożonego ruchu na drogach. Pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków drogowych, sprawdzeniu stanu technicznego pojazdów oraz o tym, aby za kierownicę siadać wypoczętym.

fot. KWP Gdańsk

 

KWP Gdańsk

Zdjęcia (4)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe