Rozpoznajesz? Mogą mieć związek z napadem przy ul. Cystersów

  • 8.06.2018, 06:00
  • KMP Gdańsk
Rozpoznajesz? Mogą mieć związek z napadem przy ul. Cystersów fot. KMP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
Wydział Dochodzeniowo Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk Oliwa prowadzą postępowanie dotyczące pobicia. Do zdarzenia doszło 20 stycznia 2018 roku przy ul. Cystersów w Gdańsku, grupa mężczyzn napadła na dwóch pokrzywdzonych wychodzących z klubu mieszczącego się przy tej ulicy. Związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy.

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Oliwa prowadzą dochodzenie, dotyczące pobicia dwóch mężczyzn w dniu 20 stycznia 2018 roku przy ul. Cystersów w Gdańsku. Do przestępstwa miało dojść pomiędzy godziną 21.15-21.30. Z relacji osób pokrzywdzonych wynika, że grupa 10-15 mężczyzn zaatakowała ich i pobiła kiedy wychodzili z klubu, w którym odbywała się impreza.

Policjanci w tej sprawie wykonali wiele czynności procesowych, powołali biegłych z zakresu medycyny sądowej, docierali do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia. Do prowadzonego postępowania zabezpieczono również zapis monitoringu z kilku miejsc, na jednym z nich widać mężczyzn mogących mieć związek ze zdarzeniem.

W związku z tym, że wykonane przez policjantów czynności nie doprowadziły na tą chwilę do ustalenia tożsamości sprawców tego przestępstwa, prokurator podjął decyzję o upublicznieniu wizerunku osób mogących mieć związek z tym zdarzeniem.

Wszystkie osoby, które rozpoznają tych mężczyzn lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku mieszczącym się przy ul. Nowe Ogrody 27. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc całodobowo na numer oficera dyżurnego (58) 321-62-22, do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego na nr telefonu (58) 321-60-16 lub na numer policjanta prowadzącego sprawę (58) 321-62-82, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

KMP Gdańsk

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe