Zderzenie dwóch BMW. Skończyło się na zniszczonych kolejnych pięciu autach.

  • 22.06.2018, 15:23
  • KWP Gdańsk
Zderzenie dwóch BMW. Skończyło się na zniszczonych kolejnych pięciu autach. fot. KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
OBORY Policjanci z kwidzyńskiej komendy pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek rano na drodze wojewódzkiej 588 w miejscowości Obory. Mundurowi apelują o zachowanie należytej ostrożności na drogach i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa.

W czwartek rano 21 czerwca 2018r. około godz. 8.50 w miejscowości Obory doszło do wypadku drogowego. Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny, a policyjny technik sporządził dokumentację fotograficzną i szkic sytuacyjny. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 26-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym marki bmw wykonując manewr wyprzedzania nie zachowała należytej ostrożności i doprowadziła do zderzenia się z jadącym z naprzeciwka 33-letnim kierowcą bmw. W wyniku zderzenia samochód bmw jadący od strony Nowego Dworu dachował i uszkodził 5 zaparkowanych na pobliskim parkingu aut.

Trzy osoby poszkodowane w tym roczne dziecko trafiły do szpitala celem hospitalizacji, obrażenia nie zagrażają ich życiu. Policjanci przebadali kierujących alkotestem i ustalili, że byli trzeźwi. Teraz śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku.

Policjanci apelują o zachowanie należytej ostrożności na drogach, uwagę oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa.

fot. KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe