71-latka uderzyła w drzewo. Przyczyna: telefon komórkowy.

  • 5.07.2018, 08:00
  • KWP Gdańsk
71-latka uderzyła w drzewo. Przyczyna: telefon komórkowy. fot. KWP Gdańsk Chwila nieuwagi może spowodować wypadek, niekiedy tragiczny w skutkach.
Podziel się:
Oceń:
SOBIEŃCZYCE/JELDZINO W niedzielę doszło do zdarzenia drogowego na trasie pomiędzy Sobieńczycami a Jeldzinem. Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca oplem, w pewnym momencie sięgnęła po telefon komórkowy, który leżał na prawym siedzeniu i zjechała na pobocze uderzając w drzewo. Kobieta została przetransportowana pogotowiem lotniczym do szpitala w Wejherowie. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność!

W niedzielę około godziny 13.00 Oficer Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pucku otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Sobieńczyce a Jeldzino. Natychmiast na miejsce skierował mundurowych.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że 71-letnia kierująca oplem, jadąc w kierunku miejscowości Jeldzino w pewnym momencie sięgnęła po telefon komórkowy, który leżał na prawym siedzeniu i w tym momencie zjechała na pobocze uderzając w drzewo. W wyniku zdarzenia kierująca została zakleszczona w pojeździe. Po wydostaniu jej z auta została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Wejherowie.

Stróże prawa na miejscu sporządzili dokumentację procesową, a także zabezpieczyli pojazd. Kierująca oplem była trzeźwa.

Apelujemy do kierowców o ostrożność za kierownicą. Chwila nieuwagi może spowodować wypadek, niekiedy tragiczny w skutkach. Bądźmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników dróg.

fot. KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

Zdjęcia (4)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe