71-latka uderzyła w drzewo. Przyczyna: telefon komórkowy.

  • 05.07.2018, 08:00
  • KWP Gdańsk
71-latka uderzyła w drzewo. Przyczyna: telefon komórkowy. fot. KWP Gdańsk Chwila nieuwagi może spowodować wypadek, niekiedy tragiczny w skutkach.

Podziel się:

Oceń:

SOBIEŃCZYCE/JELDZINO W niedzielę doszło do zdarzenia drogowego na trasie pomiędzy Sobieńczycami a Jeldzinem. Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca oplem, w pewnym momencie sięgnęła po telefon komórkowy, który leżał na prawym siedzeniu i zjechała na pobocze uderzając w drzewo. Kobieta została przetransportowana pogotowiem lotniczym do szpitala w Wejherowie. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność!

W niedzielę około godziny 13.00 Oficer Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pucku otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Sobieńczyce a Jeldzino. Natychmiast na miejsce skierował mundurowych.

Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że 71-letnia kierująca oplem, jadąc w kierunku miejscowości Jeldzino w pewnym momencie sięgnęła po telefon komórkowy, który leżał na prawym siedzeniu i w tym momencie zjechała na pobocze uderzając w drzewo. W wyniku zdarzenia kierująca została zakleszczona w pojeździe. Po wydostaniu jej z auta została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Wejherowie.

Stróże prawa na miejscu sporządzili dokumentację procesową, a także zabezpieczyli pojazd. Kierująca oplem była trzeźwa.

Apelujemy do kierowców o ostrożność za kierownicą. Chwila nieuwagi może spowodować wypadek, niekiedy tragiczny w skutkach. Bądźmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników dróg.

fot. KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

Zdjęcia (4)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe