Wypadek na DK21. Ranny 78-latek.

  • 16.07.2018, 13:09
  • KWP Gdańsk
Wypadek na DK21. Ranny 78-latek. fot. KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
DRETYŃ Bytowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 21 w okolicach miejscowości Dretyń. W wyniku zderzenia audi i motoroweru ranny został 78 – letni kierowca jednośladu. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

Wczoraj po godzinie 10.00 dyżurny miasteckiego komisariatu odebrał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 21 w okolicach miejscowości Dretyń. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierujący motorowerem na prostym odcinku drogi skręcając w lewo, w drogę gruntową najprawdopodobniej nie zachował szczególnej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi, który go wyprzedzał. W wyniku zderzenia ranny został 78 – letni kierowca jednośladu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Kierującemu samochodem osobowym oraz pasażerom nic się nie stało.

Mundurowi pracując na miejscu wypadku zabezpieczyli ślady zdarzenia. Policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną, pomiary oraz szkic miejsca zdarzenia. Na polecenie prokuratora samochody zostały zabezpieczone do szczegółowych badań.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku i apelują o ostrożność na drodze.

KWP Gdańsk
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe