Hossa
Hossa
Hossa

Kierowca BMW uderzył w drzewo. Stracił panowanie nad pojazdem.

  • 31.07.2018, 14:44 (aktualizacja 31.07.2018, 14:47)
  • KPP Kartuzy
Kierowca BMW uderzył w drzewo. Stracił panowanie nad pojazdem. fot. KPP Kartuzy Kierujący samochodem marki BMW z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w drzewo w miejscowości Tokary.
Podziel się:
Oceń:
TOKARY Wczoraj po godzinie 13:00 na drodze powiatowej nr 1416 w miejscowości Tokary policjanci z Kartuz pracowali na miejscu wypadku drogowego, gdzie kierujący samochodem marki BMW z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w drzewo. Policjanci nie tylko ustalali okoliczności w jakich doszło do tego zderzenia, ale również kierowali ruchem na zablokowanej drodze.

W dniu 30.07.2018 roku kilka minut po godzinie 13:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na drodze powiatowej nr 1416 w miejscowości Warzenko. Jak wynikało ze zgłoszenia w zdarzeniu brał udział pojazd marki BMW. 

Dyżurny natychmiast wysłał na miejsce zdarzenia patrol ruchu drogowego oraz powiadomił pozostałe służby. Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku, ponadto mundurowi wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną. W wyniku tego zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala przewieziono 26-latka, który kierował pojazdem. Po wypadku droga powiatowa nr 1416 była całkowicie zablokowana. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący BMW 26-letni mężczyzna jadąc od strony miejscowości Czeczewo w kierunku miejscowości Tokary stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo.

Mundurowi apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność.

Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
KPP Kartuzy

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe