Kierowca BMW uderzył w drzewo. Stracił panowanie nad pojazdem.

  • 31.07.2018, 14:44 (aktualizacja 31.07.2018, 14:47)
  • KPP Kartuzy
Kierowca BMW uderzył w drzewo. Stracił panowanie nad pojazdem. fot. KPP Kartuzy Kierujący samochodem marki BMW z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w drzewo w miejscowości Tokary.

Podziel się:

Oceń:

TOKARY Wczoraj po godzinie 13:00 na drodze powiatowej nr 1416 w miejscowości Tokary policjanci z Kartuz pracowali na miejscu wypadku drogowego, gdzie kierujący samochodem marki BMW z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w drzewo. Policjanci nie tylko ustalali okoliczności w jakich doszło do tego zderzenia, ale również kierowali ruchem na zablokowanej drodze.

W dniu 30.07.2018 roku kilka minut po godzinie 13:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na drodze powiatowej nr 1416 w miejscowości Warzenko. Jak wynikało ze zgłoszenia w zdarzeniu brał udział pojazd marki BMW. 

Dyżurny natychmiast wysłał na miejsce zdarzenia patrol ruchu drogowego oraz powiadomił pozostałe służby. Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku, ponadto mundurowi wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną. W wyniku tego zdarzenia z obrażeniami ciała do szpitala przewieziono 26-latka, który kierował pojazdem. Po wypadku droga powiatowa nr 1416 była całkowicie zablokowana. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący BMW 26-letni mężczyzna jadąc od strony miejscowości Czeczewo w kierunku miejscowości Tokary stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo.

Mundurowi apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność.

KPP Kartuzy

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe