Odkryj prawdziwy przełom w płatnościach bezgotówkowych w Polsce!

  • 6.08.2018, 09:58 (aktualizacja 06.08.2018 09:58)
  • artykuł sponsorowany
Odkryj prawdziwy przełom w płatnościach bezgotówkowych w Polsce!
Podziel się:
Można powiedzieć, iż pojawienie się programu Polska Bezgotówkowa było kamieniem milowym w płatnościach bezgotówkowych w Polsce. Dowiedz się więcej na jego temat!

Polska bezgotówkowa – analiza obecnej sytuacji
Na wstępie warto wspomnieć, iż Polska jest jednym z najlepiej rozwijających się krajów europejskich w zakresie szeroko rozumianych rozwiązań w płatnościach. Wpływ na taki stan rzeczy ma oczywiście wiele elementów. Jednym z nich jest podejście Polaków do płatności. Według najnowszego badania przeprowadzonego przez eService, ponad 50% respondentów jako preferowaną metodę płatności wymienia transakcje bezgotówkowe. Jako główne argumenty przemawiające za tą formą wymieniają m.in. szybkość, wygodę oraz przede wszystkim bezpieczeństwo. Dlatego też obecność terminali płatniczych staje się wręcz obowiązkiem właścicieli punktów handlowo-usługowych. Warto wspomnieć, że stosunkowo często dochodzi do sytuacji, kiedy klient, pomimo chęci zakupu produktu lub usługi, rezygnuje ze względu na brak możliwości przeprowadzenia transakcji z wykorzystaniem karty płatniczej lub telefonu. Rozwój w płatnościach bezgotówkowych trwa, coraz więcej placówek zapewnia tę formę. Jednak wciąż istnieją miejsca, gdzie płatność kartą płatniczą lub telefonem komórkowym jest niemożliwa (szczególnie w mniejszych miejscowościach). Przedsiębiorcy, którzy wciąż nie mają tego rozwiązania, mogą go wdrożyć bez obawy o koszty związane z zakupem terminala płatniczego oraz abonamentem.
 

Prawdziwy przełom, czyli program Polska Bezgotówkowa
Dzięki wzięciu udziału w programie Polska Bezgotówkowa przedsiębiorca może liczyć na wsparcie. Głównym celem programu jest rozwój oraz promocja płatności bezgotówkowych w Polsce. Aby do niego dołączyć, tym samym stać się częścią rewolucji w płatnościach, musisz przejść proces weryfikacji oraz spełnić kilka podstawowych wymogów. Proces jest prosty i szybki, wszystko jest bezpieczne, warto także wspomnieć, że nie ponosisz żadnego ryzyka. Pierwszym krokiem jest wybór terminala płatniczego (program oferuje 2 modele – terminal standardowy oraz terminal Smart D220). Drugim krokiem, który musisz wykonać, jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, w którym umieszczasz podstawowe informacje na temat swojej firmy. Po dwóch pierwszych krokach następuje weryfikacja Twojego zgłoszenia przez Fundację Polska Bezgotówkowa, a ostatnim krokiem jest informacja o wyniku oraz w przypadku pozytywnej dostarczenie przesyłki. Darmowe terminale płatnicze możesz otrzymać dzięki eService, jednemu z partnerów fundacji Polska Bezgotówkowa. Więcej o programie Polska Bezgotówkowa znajdziesz na stronie Bez Gotówki https://bezgotowki.pl/o-programie/.

artykuł sponsorowany

Pozostałe