Męskie Granie zabrzmi w Gdyni!

  • 10.08.2018, 09:10
  • informacja prasowa
Męskie Granie zabrzmi w Gdyni!
Podziel się:
Oceń:
GDYNIA Już w najbliższą sobotę trasa Męskie Granie, sponsorowana przez markę Żywiec, zawita do Gdyni. W Parku Kolibki nie zabraknie wyjątkowych gości, muzycznych eksperymentów oraz projektów specjalnych. Przed zebraną publicznością wystąpią m.in. Kortez, Lech Janerka, NOSOWSKA i Męskie Granie Orkiestra.

Gdyńska edycja trasy zapewni gościom artystyczne przeżycia na najwyższym poziomie. Nad Bałtykiem swoje solowe koncerty zagrają Kortez oraz Krzysztof Zalewski. Na scenie wystąpi również legenda polskiego rocka – Lech Janerka, którego twórczości poświęcony został także projekt specjalny – Tribute to Lech Janerka. Dwóch producentów poruszających się na co dzień w klubowych brzmieniach – A_GIM i Wojtek Urbański podejmą próbę transkrypcji twórczości Lecha Janerki na współczesny język technologii. Przed publicznością stanie również NOSOWSKA, która pojawi się w nowej odsłonie oraz porywający tłumy ØRGANEK. Swoją muzykę nawiązującą stylistyką do artystycznego popu zaprezentuje RALPH KAMINSKI.

Spotkań z doskonałą polską muzyką słuchacze doświadczą także pod sceną Ż. Dla gości wystąpi wokalista, gitarzysta i kompozytor – LESKI, jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia – KRÓL oraz raper i wokalista – JARECKI. Nie zabraknie także koktajlu zaserwowanego z amerykańskiego soft-rocka z lat 70-tych oraz muzyki disco z przełomu lat 70- tych i 80-tych w wykonaniu New People. Na scenie pojawi się również duet SONAR, który ujawni swoje bardziej taneczne i klubowe oblicze.

Kulminacyjnym momentem koncertu będzie wielki finał, czyli występ Męskie Granie Orkiestra w składzie KORTEZ, PODSIADŁO, ZALEWSKI, Marcin Macuk, Olek Świerkot, Kuba Staruszkiewicz, Pat Stawiński i Andrzej Markowski. Muzycy nie tylko wykonają singiel „Początek” promujący tegoroczną trasę, ale również przełomowe dla nich utwory w zupełnie nowych aranżacjach. Na scenie towarzyszyć będą im wyjątkowi goście, których obecność do samego końca trzymana będzie w tajemnicy.

informacja prasowa
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe