Jedna osoba ranna w zderzeniu ciągnika z Suzuki

  • 10.08.2018, 09:25 (aktualizacja 10.08.2018 09:25)
  • KWP Gdańsk
Jedna osoba ranna w zderzeniu ciągnika z Suzuki fot. KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
TRAGAMIN Przedwczoraj malborscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 55 w pobliżu miejscowości Tragamin. Kierujący ursusem z przyczepą nie upewnił się czy może skręcić w lewo, zaczął zjeżdżać na pole i uderzył w wyprzedzające go suzuki. 58-letnia pasażerka suzuki z obrażeniami przewieziono do szpitala w Gdańsku. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

W środę (8 sierpnia br.) około godziny 9.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na drodze krajowej nr 55 w pobliżu miejscowości Tragamin.. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci. Mundurowi udzielili niezbędnej pomocy poszkodowanym, zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze przez ponad 3 godziny kierowali ruchem. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 20-letni mężczyzna kierujący ciągnikiem z przyczepą nie upewnił się czy może skręcić w lewo, zaczął zjeżdżać na pole i uderzył w wyprzedzający go samochód marki Suzuki. W wyniku tego zdarzenia pasażerka suzuki, 58-letnia mieszkanka powiatu kwidzyńskiego z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Gdańsku.

W trakcie pracy policjantów na drodze, ruch pojazdów został wstrzymany, a następnie odbywał się wahadłowo. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

KWP Gdańsk

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe