Jedna osoba ranna w zderzeniu ciągnika z Suzuki

  • 10.08.2018, 09:25 (aktualizacja 10.08.2018, 09:25)
  • KWP Gdańsk
Jedna osoba ranna w zderzeniu ciągnika z Suzuki fot. KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

TRAGAMIN Przedwczoraj malborscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na drodze krajowej nr 55 w pobliżu miejscowości Tragamin. Kierujący ursusem z przyczepą nie upewnił się czy może skręcić w lewo, zaczął zjeżdżać na pole i uderzył w wyprzedzające go suzuki. 58-letnia pasażerka suzuki z obrażeniami przewieziono do szpitala w Gdańsku. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

W środę (8 sierpnia br.) około godziny 9.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na drodze krajowej nr 55 w pobliżu miejscowości Tragamin.. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci. Mundurowi udzielili niezbędnej pomocy poszkodowanym, zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze przez ponad 3 godziny kierowali ruchem. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 20-letni mężczyzna kierujący ciągnikiem z przyczepą nie upewnił się czy może skręcić w lewo, zaczął zjeżdżać na pole i uderzył w wyprzedzający go samochód marki Suzuki. W wyniku tego zdarzenia pasażerka suzuki, 58-letnia mieszkanka powiatu kwidzyńskiego z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Gdańsku.

W trakcie pracy policjantów na drodze, ruch pojazdów został wstrzymany, a następnie odbywał się wahadłowo. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

KWP Gdańsk

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe