Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Medycyna estetyczna – młodszy i bardziej atrakcyjny wygląd bez użycia skalpela

  • 20.08.2018, 12:22 (aktualizacja 20.08.2018 12:24)
  • artykuł sponsorowany
Medycyna estetyczna – młodszy i bardziej atrakcyjny wygląd bez użycia skalpela
Podziel się:
Medycyna estetyczna to dziedzina, które popularność nieustannie rośnie. Jej największą zaletą jest możliwość widocznej poprawy wyglądu bez konieczności użycia skalpela. Zabiegi...

Medycyna estetyczna to dziedzina, które popularność nieustannie rośnie. Jej największą zaletą jest możliwość widocznej poprawy wyglądu bez konieczności użycia skalpela. Zabiegi medycyny estetycznej charakteryzują się bowiem małą inwazyjnością oraz wysoką skutecznością. Decydując się na ich przeprowadzenie możemy więc liczyć nie tylko na świetne efekty, ale także na komfort oraz bezpieczeństwo.

Jakie są najpopularniejsze zabiegi, które oferuje aktualnie medycyna estetyczna Gdańsk?

Zabiegi odmładzające i przeciwzmarszczkowe

Głównym celem, jaki stawia przed sobą medycyna estetyczna, jest widoczna poprawa stanu oraz wyglądu skóry twarzy oraz ciała. Większość zabiegów prowadzona jest w warunkach ambulatoryjnych oraz wymaga zastosowania jedynie znieczulenia miejscowego. Praktycznie od razu po zabiegu pacjent może wrócić do swoich codziennych aktywności oraz normalnie funkcjonować. Jest to niewątpliwa zaleta, którą medycyna estetyczna Gdańsk zdecydowanie góruje nad bardziej od niej inwazyjnymi zabiegami chirurgicznymi. Większość zabiegów przeprowadza się bez użycia skalpela, a jeśli naruszają one ciągłość skóry, to ma to miejsce tylko w niewielkim zakresie.

Najpopularniejszymi zabiegami medycyny estetycznej, które przeprowadza się aktualnie w Gdańsku i Trójmieście, są zabiegi na bazie kwasu hialuronowego, mikrodermabrazja, peelingi, botoks oraz zabiegi liftingujące bez użycia skalpela. Dzięki nim każda osoba ma możliwość lepszego zadbania o wygląd oraz stan swojej skóry. Zabiegi liftingujące i wypełnianie kwasem hialuronowym skutecznie spłycają zmarszczki, modelują kontur twarzy oraz sprawiają, że prezentuje się ona znacznie lepiej oraz młodziej.

Medycyna estetyczna Gdańsk i zabiegi powiększania ust

Kolejnym, bardzo popularnym w ostatnich latach zabiegiem medycyny estetycznej jest powiększanie ust. Jest to zabieg skierowany nie tylko do kobiet, które pragną powiększyć swoje wargi, ale także dla tych pań, które ciepią z powodu niesymetrycznych ust lub ich wargi wraz z wiekiem utraciły swój naturalny, atrakcyjny koloryt.

Zabieg powiększania ust polega na wstrzyknięciu w wargi specjalnego preparatu, czyli wypełniacza, który przywraca im jędrność, modeluje obrys oraz pozwala na uzyskanie pełniejszych, atrakcyjniej wyglądających ust. Najczęściej stosowanym przy zabiegu powiększania ust wypełniaczem jest kwas hialuronowy. Jest to substancja, która w naturalny sposób występuje w organizmie człowieka oraz odpowiada za wiązanie wody w komórkach naszego ciała. Podanie kwasu hialuronowego w usta sprawia więc, że nasze wargi stają się miękkie, lepiej nawilżone, pełniejsze oraz bardziej symetryczne. Przywrócony zostaje także ich naturalny, intensywny koloryt.

Zabiegi medycyny estetycznej na ciało

Medycyna estetyczna Gdańsk - szukając tego zapytania w Internecie znajdziecie więcej informacji - to nie tylko popularne zabiegi na twarz. Ogromną popularnością wśród mieszkańców Trójmiasta cieszą się bowiem także zabiegi przeznaczone na ciało. Ich zadaniem jest przywrócenie skórze jej naturalnej elastyczności, redukcja nadmiernej tkanki tłuszczowej (lipoliza iniekcyjna) oraz wyeliminowanie uciążliwego cellulitu i rozstępów. Niezwykle popularnym zabiegiem, zwłaszcza w okresie letnim, jest także leczenie nadmiernej potliwości, co pozwala bez skrępowania cieszyć się słońcem oraz wysokimi temperaturami.

artykuł sponsorowany

Zdjęcia (1)


Pozostałe