Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Małżeństwo podróżowało autem z 8-letnią córką pod wpływem narkotyków.

  • 21.08.2018, 08:16 (aktualizacja 21.08.2018 08:31)
  • KWP Gdańsk
Małżeństwo podróżowało autem z 8-letnią córką pod wpływem narkotyków. fot. KWP Gdańsk Okazało się, że 25- latka znajduje się pod działaniem amfetaminy lub metamfetaminy.
Podziel się:
Oceń:
LĘBORK Policyjna kontrola samochodu marki vw zakończyła się zatrzymaniem mężczyzny i kobiety. Zachowanie małżeństwa z województwa zachodniopomorskiego, które podróżowało z 8-letnią córką wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy. Przeprowadzone badania narkotestem wykazały, że zarówno kobieta- kierowca jak i pasażer są pod wpływem środków odurzających. Ponadto podczas kontroli samochodu lęborscy policjanci znaleźli w pokrywie kierownicy woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a kierowanie samochodem pod ich wpływem do lat 2.

Do policyjnej kontroli doszło w piątek (17 sierpnia br.) w Lęborku. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił dziwnie jadący samochód. Nerwowe zachowanie kierującej w czasie kontroli oraz jej pasażera od razu wzbudziło podejrzenia policjantów. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie trzeźwości nie wykazało alkoholu w organizmie kobiety. Policjanci postanowili przeprowadzić także badanie narkotesterem. Okazało się, że 25- latka znajduje się pod działaniem amfetaminy lub metamfetaminy. Mundurowi skontrolowali zatrzymany samochód i tam w pokrywie kierownicy znaleźli woreczek strunowy z zawartością białego proszku, którego właścicielem okazał się pasażer.

Mega Tczew Praca
Mega Tczew Praca
Mega Tczew Praca

Badanie testerem potwierdziło, że zabezpieczony przez policjantów biały proszek to amfetamina lub extasy. Zatrzymane małżeństwo 25-latków trafiło do policyjnego aresztu, a obecną w samochodzie 8-letnią córkę pary z województwa zachodniopomorskiego zaopiekowała się rodzina.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Kierowanie samochodem po użyciu środków odurzających jest przestępstwem i grozi za to utrata prawa jazdy, zakaz prowadzenia pojazdów, grzywna i kara do 2 lat więzienia.

KWP Gdańsk

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe