Czołowe zderzenie na DK7. Dwójka dzieci odwieziona do szpitala.

  • 21.08.2018, 14:37 (aktualizacja 21.08.2018, 14:45)
  • KWP Gdańsk
Czołowe zderzenie na DK7. Dwójka dzieci odwieziona do szpitala. fot. KWP Gdańsk Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25 – letni kierujący pojazdem m-ki Citroen jadąc w kierunku miejscowości Gdańsk z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący pojazd m-ki Nissan.

Podziel się:

Oceń:

ORŁOWO Wczoraj policjanci nowodworskiej drogówki pracowali przy dwóch poważnych zdarzeniach drogowych, do których doszło na krajowej 7. Około godziny 8:00 dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Solnica a zgłoszenie o kolejnym zdarzeniu otrzymał po godzinie 12.30. Wtedy to, doszło do zdarzenia czołowego dwóch pojazdów w miejscowości Orłowo. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny zdarzeń.

Wczoraj około 8:00 dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Solnica doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci drogówki natychmiast pojechali na wskazane miejsce. Tam technik zabezpieczył ślady, funkcjonariusze przesłuchali świadków oraz sporządzili oględziny miejsca zdarzenia jak również oględziny pojazdu.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 43 – letnia kierująca pojazdem, jadąc w kierunku Gdańska z niewyjaśnionych przyczyn, najprawdopodobniej w wyniku zmęczenia, zjechała z drogi i wjechała w pobliskie pole. Pasażerowie nie doznali poważniejszych obrażeń natomiast kierująca z ogólnymi potłuczeniami została przewieziona do szpitala. W tym przypadku utrudnień w ruchu nie było.

Do kolejnego zdarzenia doszło po godzinie 12.30. Dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o czołowym zderzeniu pojazdów w miejscowości Orłowo. Policjanci natychmiast tam pojechali. Również w tym przypadku na miejsce został od razu wysłany technik. Policjanci, z uwagi na zablokowaną drogę, wprowadzili objazd przez miejscowość Ostaszewo. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, sporządzili oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia a także przesłuchiwali świadków, którzy byli na miejscu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25 – letni kierujący pojazdem m-ki Citroen jadąc w kierunku miejscowości Gdańsk z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący pojazd m-ki Nissan, kierowany przez 34 – latka. W wyniku zdarzenia dwójka dzieci w wieku 6 i 8 lat jadących w pojeździe Nissan z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Utrudnienia w ruchu trwały prawie 3 godziny.

W obu przypadkach funkcjonariusze zbadali trzeźwość uczestników zdarzeń. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Okoliczności wypadków wyjaśniają funkcjonariusze z KPP Nowy Dwór Gdański.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność.

KWP Gdańsk

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe