44-letnia kobieta próbowała na klifie popełnić samobójstwo

  • 24.08.2018, 14:51
  • KWP Gdańsk
44-letnia kobieta próbowała na klifie popełnić samobójstwo

Podziel się:

Oceń:

WŁADYSŁAWOWO Policyjna interwencja zapobiegła tragedii, do jakiej mogło dojść w jednej z miejscowości w gminie Władysławowo. Właśnie tam intensywne poszukiwania policjantów zakończyły się odnalezieniem kobiety, która miała zamiar popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze znaleźli ją na klifie nad morzem. Dzięki błyskawicznym i profesjonalnym działaniom policjantów, kobieta trafiła pod opiekę lekarzy. Jej życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

W środę około godziny 18:00 dyżurny jednostki policji we Władysławowie otrzymał informację o kobiecie, która zamierza targnąć się na własne życie i znajduje się najprawdopodobniej w okolicy plaży.

Natychmiast dyżurny skierował wszystkie patrole, aby odnaleźli kobietę. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania, patrolowali rejon portu we Władysławowie, sprawdzali pobliskie lokale oraz wejścia na plaże. Gdy stróże prawa dotarli w rejon klifu na terenie gminy Władysławowo zauważyli siedzącą w zaroślach samotnie kobietę, którą okazała się 44-letnia zaginiona.

Policjanci zaczęli rozmawiać z mieszkanką powiatu olsztyńskiego ustalając, że ma problemy osobiste i faktycznie chce targnąć się na swoje życie. Kobieta oznajmiła, że chce utopić się w morzu.

Przeprowadzone przez mundurowych negocjacje z niedoszłą samobójczynią doprowadziły do tego, że ostatecznie 44-latkę przekazano pod opiekę ratownikom medycznym, którzy zabrali ją do szpitala.

 

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe