Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Wypadek z udziałem motocyklistki. Kobieta z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala.

  • 30.08.2018, 14:32 (aktualizacja 30.08.2018 14:35)
  • KPP Kartuzy
Wypadek z udziałem motocyklistki. Kobieta z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala. fot. KPP Kartuzy 35-latka z ciężkimi obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Gdańsku.
Podziel się:
Oceń:
KOBYSEWO Wczoraj po południu kartuscy policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Kobysewo. 41-letni kierujący skodą jechał od strony Kartuz w kierunku Przodkowa. Chcąc skręcić w lewo na stację paliw, nie ustąpił pierwszeństwa jadącej prawidłowo z przeciwnego kierunku motocyklistce, która uderzyła w pojazd marki BMW.

Wczoraj po godz. 14.00 oficer dyżurny kartuskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenie drogowego. Zdarzenie miało miejsce w Kobysewie. Policjanci ruchu drogowego, którzy natychmiast udali się na miejsce wstępnie ustalili, że kierujący skodą 41-letni mężczyzna, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo na stację paliw najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa jadącej z przeciwnego kierunku 35-letniej kierującej motocyklem, która następnie uderzyła w pojazd marki BMW. 35-latka z ciężkimi obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Gdańsku.

Mega Tczew Praca
Mega Tczew Praca
Mega Tczew Praca
KPP Kartuzy

Zdjęcia (1)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ewa
Ewa 4.09.2018, 12:08
ludzie patrzcie do cholery na tych motocyklistów!!!!!!!!!!!!!! nie każdy jest dawcą narządów jak to potocznie gadacie !!!!!!!!!!!!!

Pozostałe