Wypadek z udziałem motocyklistki. Kobieta z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala.

  • 30.08.2018, 14:32 (aktualizacja 30.08.2018, 14:35)
  • KPP Kartuzy
Wypadek z udziałem motocyklistki. Kobieta z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala. fot. KPP Kartuzy 35-latka z ciężkimi obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Gdańsku.

Podziel się:

Oceń:

KOBYSEWO Wczoraj po południu kartuscy policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Kobysewo. 41-letni kierujący skodą jechał od strony Kartuz w kierunku Przodkowa. Chcąc skręcić w lewo na stację paliw, nie ustąpił pierwszeństwa jadącej prawidłowo z przeciwnego kierunku motocyklistce, która uderzyła w pojazd marki BMW.

Wczoraj po godz. 14.00 oficer dyżurny kartuskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenie drogowego. Zdarzenie miało miejsce w Kobysewie. Policjanci ruchu drogowego, którzy natychmiast udali się na miejsce wstępnie ustalili, że kierujący skodą 41-letni mężczyzna, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo na stację paliw najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa jadącej z przeciwnego kierunku 35-letniej kierującej motocyklem, która następnie uderzyła w pojazd marki BMW. 35-latka z ciężkimi obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Gdańsku.

KPP Kartuzy

Zdjęcia (1)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ewa
Ewa 04.09.2018, 12:08
ludzie patrzcie do cholery na tych motocyklistów!!!!!!!!!!!!!! nie każdy jest dawcą narządów jak to potocznie gadacie !!!!!!!!!!!!!

Pozostałe