(ZDJĘCIA,FILM) Święto Miodu Pszczółkowskiego. Koncert Myslovitz.

  • 3.09.2018, 07:00 (aktualizacja 03.09.2018 21:10)
  • (tt)
(ZDJĘCIA,FILM) Święto Miodu Pszczółkowskiego. Koncert Myslovitz. fot. (tt)
Podziel się:
Oceń:
Wczoraj w Pszczółkach odbyło się Święto Miodu Pszczółkowskiego,a zarazem dożynki gminne. Wydarzenie uświetniły występy Izabeli Trojanowskiej oraz grupy Myslovitz.

Na terenie Parku Lipowego na mieszkańców czekało wiele atrakcji. Wiele stoisk z miodem, plac zabaw dla dzieci, stoiska gastronomiczne umilały czas w trakcie dożynek. O godz. 16.30 wystąpiła pierwsza gwiazda Luigi Pagano, który od kilku lat mieszka w Polsce. Po koncercie czekał na swoich fanów rozdając autografy, robiąc z nimi selfie. Po godz. 19.00 na scenie pojawiła się Izabela Trojanowska, która zdobyła serca starszej części publiczności.

Praca Tczew Dziennikarz
Praca Tczew Dziennikarz
Praca Tczew Dziennikarz

Po godzinie 20.00 odbył się ostatni w tym dniu koncert grupy Myslovitz. Choć od kilku lat występują już bez Artura Rojka, a na początku roku pożegnali się z nowym wokalistą pod sceną pojawiły się tłumy fanów. Na tegorocznej trasie koncertowej w gościnnym udziale zapowiedziano Łukasza Lańczyka znanego z grupy Lorein. Gościnny wokalista z całą pewnością ze względu na bardzo zbliżony styl swojej grupy do Myslovitz poradził sobie doskonale w występie. Publiczność od młodzieży po starsze osoby, które pamiętają wiele utworów jeszcze z lata dziewięćdziesiątych, doskonale się bawiła w czasie ponad godzinnego występu.

Na zakończenie imprezy zaprezentowano pokaz laserowy.

Fragment koncertu Izabeli Trojanowskiej

loadingŁaduję odtwarzacz...

Fragment koncertu Myslovitz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

(tt)

Zdjęcia (30)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe