Wypadek pod Sztumem. 32-latek po dachowaniu został przetransportowany do szpitala.

  • 7.09.2018, 14:36
  • KWP Gdańsk
Wypadek pod Sztumem. 32-latek po dachowaniu został przetransportowany do szpitala. fot. KWP Gdańsk Wczoraj ok godziny 18:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sztumie otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na trasie Sztum-Kwidzyn.
Podziel się:
Oceń:
SZTUM Wczoraj dyżurny sztumskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 55. Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna kierujący oplem prawdopodobnie jechał zbyt szybko na łuku drogi stracił panowanie nad autem i dachował. 32-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Wczoraj ok godziny 18:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sztumie otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego na trasie Sztum-Kwidzyn. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci wydziału ruchu drogowego. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 32-letni kierujący oplem prawdopodobnie jechał zbyt szybko na łuku drogi stracił panowanie nad autem zjechał nagle na pobocze i dachował. W wyniku zdarzenia mężczyzna został przetransportowany karetką do szpitala.

Okazało się, że mieszkaniec Sztumu w styczniu stracił prawo jazdy. Teraz śledczy szczegółowo wyjaśni okoliczności tego zdarzenia. Policjanci apelują o spokojną, rozsądną i przede wszystkim odpowiedzialną jazdę. Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu. Pamiętajmy, że na drogach jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale także za innych uczestników ruchu drogowego.

KWP Gdańsk
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe