Koncert Nataszy Urbańskiej

  • 12.09.2018, 09:48
  • Wejherowskie Centrum Kultury
Koncert Nataszy Urbańskiej mat. prasowe

Podziel się:

Oceń:

WEJHEROWO Natasza Urbańska - znakomita piosenkarka, tancerka i aktorka teatralno-musicalowa zagra 23 września niepowtarzalny koncert w Filharmonii Kaszubskiej.

Ten pełen elegancji, zmysłowości i energii projekt stworzony został z myślą o publiczności doceniającej magię wysmakowanych brzmień. Koncert po brzegi wypełniają wykonania piosenek, które Natasza osobiście wybrała z repertuaru swoich muzycznych inspiracji. W towarzystwie tancerek, Natasza zaprezentuje Państwu muzyczno-taneczne show, jakiego w Filharmonii Kaszubskiej dawno nie było. Niesamowite brzmienia współgrać będą ze specjalnie przygotowanymi wizualizacjami. Każda minuta koncertu gwarantuje zero miejsca na nudę i porcję całkowicie nowych wrażeń.
Koncert Nataszy Urbańskiej "BEST OF" to największe hity prosto ze światowych list przebojów. Usłyszymy je w wyjątkowo dynamicznych aranżacjach, które uwiodą każdego. Usłyszą Państwo przeboje takie jak Fever, Mambo Italiano, czy Conga. W repertuarze nie zabraknie polskich perełek jak Tabakiera, Już nie zapomnisz mnie.

Całość jest jak zastrzyk pozytywnej energii, który utrzymuje się przez cały czas trwania koncertu i jeszcze na długo po nim!

To bezsprzecznie wydarzenie, którego nie można przegapić.

Wejherowskie Centrum Kultury

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aramis
Aramis 13.09.2018, 15:52
CHcialbym byc na tym koncercie

Pozostałe