Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Chcieli wesprzeć pana Włodka "Książkowego" w zakupie żuka. Na koncie już ponad 60 tys. zł!

  • 13.09.2018, 08:59
  • (MW) / tczewska.pl
Chcieli wesprzeć pana Włodka "Książkowego" w zakupie żuka. Na koncie już ponad 60 tys. zł! (MW) / tczewska.pl Pan Włodek „Książkowy” z Tczewa stracił zaparkowanego na Manhattanie żuka, a wraz z nim jedyne źródło utrzymania.
Podziel się:
Oceń:
TCZEW Ta historia poruszyła tysiące serc rozsianych po całej Polsce. Pan Włodek „Książkowy” z Tczewa stracił zaparkowanego na Manhattanie żuka, a wraz z nim jedyne źródło utrzymania. Internetowa zbiórka środków na nowy magazyn dla książek, przerodziła się w koncert życzliwości. Na koncie jest już ponad 50 tys. zł!

Pan Włodzimierz od 13 lat handluje książkami na Manhattanie. Wie o nich wszystko - jak sam mówi przeczytał ich ok. 20 tys. 6 września, nieznany sprawca podpalił magazyn na kółkach, a wraz z nim ok. 1500 woluminów, pozbawiając mieszkańca jedynego źródła utrzymania. Kilka dni po tym zdarzeniu ruszyła internetowa zbiórka na nowego żuka. Mieszkańcy przynoszą na Manhattan także wysłużone książki.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

Dziś mężczyzna prosi o wsparcie finansowe na codzienne zakupy. Matki, wymagającej opieki, nie chce prosić o pieniądze. (…)

TY TAKŻE MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO DARCZYŃCÓW! Tu znajdziesz link do zbiórki - zrzutka.pl

(MW) / tczewska.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe