Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Dwie osoby ranne po zderzeniu motocykla z ciężarówką.

  • 14.09.2018, 13:27
  • KWP Gdańsk
Dwie osoby ranne po zderzeniu motocykla z ciężarówką. fot. KWP Gdańsk W wyniku wywrócenia się motocykla, do szpitala trafił kierujący tym pojazdem mieszkaniec Skórcza oraz jego 21-letnia pasażerka.
Podziel się:
Oceń:
PĄCZEWO Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zdarzenia motocykla z ciężarówką. Do wypadku doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 222 w pobliżu Pączewa. Jak ustalili policjanci, kierowca motocykla stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się na jezdnię, a motocykl uderzył w nadjeżdżającą z przeciwnego kierunku ciężarówkę. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Motocyklista oraz jego pasażerka trafili do szpitala. Policjanci wyjaśniają teraz bliższe okoliczności tego zdarzenia.

W czwartek 13 września br. policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem motocyklisty i samochodu ciężarowego. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 222 w pobliżu miejscowości Pączewo. Dyżurny, który przyjął zgłoszenie, natychmiast skierował na miejsce technika kryminalistyki oraz policjantów ze Skórcza.

Mega Tczew Praca
Mega Tczew Praca
Mega Tczew Praca

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu funkcjonariusze, do wypadku doszło, gdy 25-letni motocyklista w trakcie manewru hamowania stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się na jezdnię, a jego motocykl uderzył w jadącą w przeciwnym kierunku ciężarówkę.

W wyniku wywrócenia się motocykla, do szpitala trafił kierujący tym pojazdem mieszkaniec Skórcza oraz jego 21-letnia pasażerka. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Mundurowi ustalili również, że 25-latek nie posiadał wymaganej przepisami kategorii prawa jazdy, uprawniającej go do kierowania motocyklem.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, sporządzili dokumentację fotograficzną, ustalili świadków oraz wykonali czynności procesowe, które pomogą wyjaśnić bliższe okoliczności tego wypadku.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe