Motocyklista zginął na miejscu w wypadku w Strzebielinie

  • 17.09.2018, 15:05
  • KWP Gdańsk
Motocyklista zginął na miejscu w wypadku w Strzebielinie fot. KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

STRZEBIELINO W piątek przed godziną 19.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego w miejscowości Strzebielino na ul. Sienkiewicza.

Na miejsce zostali skierowani policjanci z drogówki oraz technik kryminalistki. Ze wstępnych informacji funkcjonariuszy wynika, że doszło do zderzenia motocykla którym kierował 21-latek z Gminy Łęczyce z samochodem volkswagen transporter, którym kierował 36-latek. Policjanci wyjaśniali w jakich okolicznościach doszło do wypadku. Z wstępnych informacji wynika, że w wyniku zderzenia z samochodem, motocyklista stracił panowanie nad pojazdem, w skutek czego uderzył w ogrodzenie posesji. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny zabezpieczyli dokumentację fotograficzną. W czynnościach brał udział biegły specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowcy vw - był trzeźwy. Sprawdzili uprawnienia kierowców, okazało się, że motocyklista nie miał uprawnień do kierowania motocyklem. Mimo podjętej akcji reanimacyjnej 21-latek zmarł na miejscu zdarzenia. Czynności na miejscu wypadku nadzorował prokurator. Policjanci będą dokładnie wyjaśniać okoliczności zdarzenia.
Świadkowie proszeni są o kontakt z prowadzącym sprawę, można dzwonić pod numer 58 672 97 53.

Policjanci przypominają:

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Pamiętajmy, że w przypadku nawet najdrobniejszej kolizji motocykla i samochodu, to motocyklista ponosi większe ryzyko utraty zdrowia albo życia.

fot. KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe