DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

24-latek uderzył golfem w drzewo.

  • 20.09.2018, 08:04 (aktualizacja 20.09.2018 08:07)
  • KWP Gdańsk
24-latek uderzył golfem w drzewo. fot. KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
PUC We wtorek kościerscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Puc. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalali okoliczności zdarzenia. Samochód marki golf uderzył w drzewo. Kierujący z obrażeniami trafił do szpitala. Funkcjonariusze apelują unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu.

We wtorek około godziny 9.20 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Puc. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli dokumentację fotograficzną oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 24-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego kierujący vw golf najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący z obrażeniami trafili do szpitala. Badanie alkotestem wykonane przez funkcjonariuszy wykazało, że 24-latek kierujący był trzeźwy.

Kościerscy policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia i apelują o spokojną, rozsądną ale przede wszystkim odpowiedzialną jazdę. Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu.

KWP Gdańsk

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe