24-latek uderzył golfem w drzewo.

  • 20.09.2018, 08:04 (aktualizacja 20.09.2018, 08:07)
  • KWP Gdańsk
24-latek uderzył golfem w drzewo. fot. KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

PUC We wtorek kościerscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Puc. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalali okoliczności zdarzenia. Samochód marki golf uderzył w drzewo. Kierujący z obrażeniami trafił do szpitala. Funkcjonariusze apelują unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu.

We wtorek około godziny 9.20 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Puc. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli dokumentację fotograficzną oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 24-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego kierujący vw golf najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem, w wyniku czego zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący z obrażeniami trafili do szpitala. Badanie alkotestem wykonane przez funkcjonariuszy wykazało, że 24-latek kierujący był trzeźwy.

Kościerscy policjanci wyjaśniają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia i apelują o spokojną, rozsądną ale przede wszystkim odpowiedzialną jazdę. Unikajmy nadmiernych prędkości, brawury i pośpiechu.

KWP Gdańsk

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe