Dożynki i wystawy w PODR. Nowy numer Rolnika Pomorskiego

  • 26.09.2018, 12:46 (aktualizacja 26.09.2018, 13:36)
  • Rolnik Pomorski
Dożynki i wystawy w PODR. Nowy numer Rolnika Pomorskiego PODR

Podziel się:

Oceń:

W salonikach prasowych i dobrych sklepach kupicie dziś (26 września) 10 (79) numer miesięcznika Rolnik Pomorski, dodatku do Dziennika Pomorza i czterech gazet Wydawnictwa Pomorskiego w Tczewie.

W miesięczniku: 

s.1 Dożynki Diecezji Pelplińskiej,

s.2-3 Nasz Patronat. Materiał o Kaszubskiej Jesieni Rolniczej połączonej z Wystawą Zwierząt Hodowlanych w Lubaniu (15-16 września).

s.4 Rozmowa z Dariuszem Męczykowskim, Radnym Sejmiku Woj. Pomorskiego o pomorskich dożynkach.

Mam też zaproszenia: do studiowania w Rusocinie (uprawnienia rolnicze w WSA) i skorzystania z usług PROCAM, Timrol, Centrali Nasiennej w Starogardzie Gd. oraz zaproszenie na wystawę bydła mlecznego, zwierząt hodowlanych, targi oraz Samorządowe Dożynki Powiatu Starogardzkiego w Bolesławowie k.Skarszew (szczegóły na plakacie).

Zapraszam do lektury wersji papierowej miesięcznika. 

Świętujemy. Przyjaciele Rolnicy. Wasz Rolnik Pomorski jest od siedmiu lat na rynku wydawniczym woj. pomorskiego. Przypominam, że 17.10.2011 prezes Czesław Czyżewski proponując mi objęcie funkcji red. naczelnego miesięcznika Rolnik Pomorski, zrobił mi piękny prezent w wigilię 55. urodzin. „Urodzinowy numer” RP, który wydam 17 października, będzie już 80!

Janusz Rokiciński

red. naczelny

_rolnikpomorski

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe