Skradziono motocykl Harley Davidson. Osoba z monitoringu może mieć związek ze sprawą.

  • 26.09.2018, 14:50 (aktualizacja 26.09.2018, 14:55)
  • KMP Gdańsk
Skradziono motocykl Harley Davidson. Osoba z monitoringu może mieć związek… fot. KMP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

GDAŃSK Policjanci z Komisariatu VI Policji w Gdańsku prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk- Oliwa w Gdańsku dochodzenie w sprawie kradzieży w okresie od dnia 15.03 do 8 kwietnia tego roku z hali garażowej motocykla Harley Davidson o wartości 90 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło przy ul. Krasickiego w Gdańsku. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z filmu i zdjęć lub mają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komisariatu VI Policji w Gdańsku prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk- Oliwa w Gdańsku dochodzenie w sprawie kradzieży w okresie od dnia 15.03 do 8 kwietnia tego roku z hali garażowej motocykla Harley Davidson o wartości 90 tysięcy złotych.
W toku prowadzonego postępowanie ustalono, że dwóch sprawców poruszało się pojazdem marki Opel Vivaro koloru niebieskiego, na które założone zostały ukradzione wcześniej z innego pojazdu tablice rejestracyjne. Sprawcy najprawdopodobniej wciągnęli motocykl do dostawczego auta i odjechali.

Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z zapisu monitoringu lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem VI Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr (58) 521-17-22 lub, przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres: [email protected], albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

 

KMP Gdańsk

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe