Jack White zagra w Gdyni

  • 27.09.2018, 08:42
  • UM Gdynia
Jack White zagra w Gdyni fot. materiały promocyjne alterart.pl

Podziel się:

Oceń:

GDYNIA Czołowy artysta światowej sceny rockowej wystąpi w Gdyni. Jack White zagra w Gdynia Arenie już 6 października. Tym samym rozpocznie swoją trasę koncertową po Polsce. W kolejnych dniach zagra jeszcze w Poznaniu, Warszawie i Krakowie.

Jack White to amerykański muzyk, kompozytor, wokalista i producent muzyczny. Szef wytwórni Third Man Records. Najbardziej znany z solowej działalności oraz jako połowa duetu The White Stripes, który na przełomie XX i XXI wieku był jednym z kluczowych zespołów tzw. Nowej Rockowej Rewolucji. W 2011 roku formacja zakończyła działalność, a Jack White skupił się na karierze solowej. Wszystkie jego albumy wylądowały na szczycie listy Billboardu - najchętniej kupowanych płyt w Stanach Zjednoczonych. White jest też laureatem 12 nagród Grammy.

Muzyk zagra w Gdyni już za nieco ponad tydzień. Jego koncert w Gdynia Arenie odbędzie się 6 października o godz. 18.00. Zainauguruje on specjalną trasę koncertową Jacka White’a w Polsce. Promuje ona jego najnowszy album pt. „Boarding House Reach”.

Bilety na gdyński występ White’a są cały czas dostępne. Można je kupić poprzez stronę ebilet.pl.

W sumie artysta zagra w Polsce cztery koncerty. Poza Gdynią wystąpi też: 7 października w Poznaniu, 9 października w Warszawie i 10 października w Krakowie.

 

UM Gdynia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe