Tczewski Flex po raz kolejny uhonorowany tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki

  • 1.10.2018, 08:10
  • tczewska.pl
Tczewski Flex po raz kolejny uhonorowany tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki
Podziel się:
Oceń:
18 września br. w siedzibie Business Centre Club w Warszawie, odbył się finał X edycji konkursu dla przedsiębiorców „Ambasador Polskiej Gospodarki”. Jedną z nagrodzonych firm w kategorii „Eksporter” jest Flex z Tczewa.

Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club. Celem jego jest wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, a także promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych. 

DZIEŃ OTWARTY POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
DZIEŃ OTWARTY POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
DZIEŃ OTWARTY POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ

Podczas wydarzenia, firmę Flex reprezentował dyrektor generalny Marek Huzarewicz, któremu nagroda została wręczona m.in. przez panią marszałek Małgorzatę Kidawę-Błońską i prezesa BCC Marka Goliszewskiego.

- Cieszę się, że nasze działania eksportowe zostają doceniane. – mówi Marek Huzarewicz –  Jesteśmy firmą międzynarodową. Nasza produkcja skupia się na rynkach zagranicznych, dlatego bardzo ważne dla nas jest, aby spełniać wszystkie wymagania prawne i dostosowywać się do potrzeb naszych klientów. To już druga nagroda w tym roku, którą zdobyliśmy w tej kategorii. W kwietniu zostaliśmy uhonorowani medalem „Zasłużony dla Eksportu”. Obie nagrody są potwierdzeniem, że spełniamy wysokie standardy dotyczące eksportu i godnie promujemy Polskę na rynku międzynarodowym. Każde wyróżnienie jest dla nas motywacją do doskonalenia procesów.

Warto również dodać, że Flex po raz drugi zdobył tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki. W zeszłym roku firma została wyróżniona w kategorii „Najwyższa Jakość”.

tczewska.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe