Tczewski Flex po raz kolejny uhonorowany tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki

  • 01.10.2018, 08:10
  • tczewska.pl
Tczewski Flex po raz kolejny uhonorowany tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki
Podziel się:
Oceń:
18 września br. w siedzibie Business Centre Club w Warszawie, odbył się finał X edycji konkursu dla przedsiębiorców „Ambasador Polskiej Gospodarki”. Jedną z nagrodzonych firm w kategorii „Eksporter” jest Flex z Tczewa.

Konkurs organizowany jest przez Business Centre Club. Celem jego jest wyróżnianie oraz promocja przedsiębiorców osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych, a także promowanie wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach zagranicznych. 

Podczas wydarzenia, firmę Flex reprezentował dyrektor generalny Marek Huzarewicz, któremu nagroda została wręczona m.in. przez panią marszałek Małgorzatę Kidawę-Błońską i prezesa BCC Marka Goliszewskiego.

- Cieszę się, że nasze działania eksportowe zostają doceniane. – mówi Marek Huzarewicz –  Jesteśmy firmą międzynarodową. Nasza produkcja skupia się na rynkach zagranicznych, dlatego bardzo ważne dla nas jest, aby spełniać wszystkie wymagania prawne i dostosowywać się do potrzeb naszych klientów. To już druga nagroda w tym roku, którą zdobyliśmy w tej kategorii. W kwietniu zostaliśmy uhonorowani medalem „Zasłużony dla Eksportu”. Obie nagrody są potwierdzeniem, że spełniamy wysokie standardy dotyczące eksportu i godnie promujemy Polskę na rynku międzynarodowym. Każde wyróżnienie jest dla nas motywacją do doskonalenia procesów.

Warto również dodać, że Flex po raz drugi zdobył tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki. W zeszłym roku firma została wyróżniona w kategorii „Najwyższa Jakość”.

tczewska.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe