Rumskie Dni Seniora - koncert Krzysztofa Krawczyka

  • 03.10.2018, 08:18
  • UM Rumia
Rumskie Dni Seniora - koncert Krzysztofa Krawczyka fot. UM Rumia

Podziel się:

Oceń:

RUMIA Z okazji Rumskiego Dnia Seniora w hali MOSiR odbędą się dwa koncerty w wykonaniu słynnego artysty Krzysztofa Krawczyka. Występy rozpoczną się 13 i 14 października o godzinie 17:00. Dystrybucja bezpłatnych biletów, przeznaczonych dla osób posiadających Rumską Kartę Seniora, rozpoczęła się we wtorek (2 października).

Bezpłatne wejściówki można odebrać wyłącznie w Urzędzie Miasta Rumi, a dokładniej w Referacie Promocji i Komunikacji Społecznej (pokój nr 113), za okazaniem Rumskiej Karty Seniora. Każdemu przysługuje jeden bilet.

W pierwszej kolejności wydawane są wejściówki na sobotni koncert, natomiast po wyczerpaniu tej puli rozpocznie się dystrybucja biletów na niedzielny występ. Bilety będą wydawane posiadaczom Rumskiej Karty Seniora i osobom, które złożyły wniosek o jej wydanie. Mieszkańcy, którzy złożyli wniosek o wydanie karty, będą proszeni o okazanie jego kopii.

Ponadto, w ramach obchodów Dnia Seniora, 14 października w godzinach od 10:00 do 14:00 w Centrum Abraham mieszkańcy będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji. Na niektóre z nich obowiązują zapisy – rejestracji można dokonać w recepcji centrum. Tego dnia wszystkie atrakcje, które są dostępne w Centrum Abraham, poza kawiarnią, będą bezpłatne.

Więcej szczegółowych informacji udzielają pracownicy Referatu Promocji i Komunikacji Społecznej pod numerem telefonu 58 679 65 01.

UM Rumia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe