Wypadek na DK20

  • 08.10.2018, 08:15
  • KWP Gdańsk
Wypadek na DK20 fot. KWP Gdańsk 4 października br. po godzinie 8-mej dyżurny policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 20 w Kościerzynie.

Podziel się:

Oceń:

KOŚCIERZYNA Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 4 października w Kościerzynie. Pracujący na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 60-letni kierujący samochodem ciężarowym marki volvo z naczepą najechał na tył samochodu osobowego marki kia i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia kierujący ciężarówką trafił do szpitala. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny pojazdów.

4 października br. po godzinie 8-mej dyżurny policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 20 w Kościerzynie. Natychmiast na miejsce zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Policjanci sporządził dokumentację fotograficzną i wykonał szkic sytuacyjny, przesłuchali świadków. Badanie alkomatem wykazało, że osoby kierujące pojazdami uczestniczącymi w zdarzeniu drogowym były trzeźwe. Pracujący na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 60-letni kierujący samochodem ciężarowym marki volvo z naczepą najechał na tył samochodu osobowego marki kia kierowanym przez 50-latka i uderzył w drzewo . W wyniku tego zdarzenia kierujący ciężarówką trafił do szpitala. Aktualnie śledczy ustalają szczegóły wypadku.

Policjanci apelują o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów.

fot. KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe