Hossa
Hossa
Hossa

Ściana budynku dopiero zatrzymała 40-letnią kobietę.

  • 09.10.2018, 15:28 (aktualizacja 09.10.2018, 15:35)
  • KWP Gdańsk
Ściana budynku dopiero zatrzymała 40-letnią kobietę. fot. KWP Gdańsk 40-letnia kobieta straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na pobocze drogi uszkadzając żywopłot, drewniane ogrodzenie, wiatę, skrzynkę elektryczną oraz elewację budynku.
Podziel się:
Oceń:
CHAŁUPY Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj rano w Chałupach na ul. Kaperskiej. 40-letnia kobieta jadąca od strony Półwyspu w kierunku Władysławowa najprawdopodobniej przysnęła podczas jazdy w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na pobocze drogi. Mundurowi apelują o ostrożną, rozważną i bezpieczną jazdę.

Wczoraj w powiecie puckim doszło do zdarzenia drogowego. Około godziny 6:15 dyżurny puckiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Chałupach na ul. Kaperskiej. Natychmiast na miejsce skierował patrol ruchu drogowego, który po przyjeździe na miejsce ustalił, że mieszkanka gminy Jastarnia jadąca samochodem m-ki volkswagen od strony Półwyspu najprawdopodobniej zasnęła podczas jazdy w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na pobocze drogi uszkadzając żywopłot, drewniane ogrodzenie, wiatę, skrzynkę elektryczną oraz elewację budynku. Mundurowi sprawcę kolizji ukarali mandatem karnym. Kobieta była trzeźwa.

Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska

Policjanci apelują o rozsądek i rozwagę na drodze. Najważniejsze dla bezpieczeństwa jest rozsądek i opanowanie kierowcy.

KWP Gdańsk

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe