Hossa
Hossa
Hossa

Śmiertelny wypadek w Brzeźnie Lęborskim

  • 11.10.2018, 13:57
  • KPP Wejherowo
Śmiertelny wypadek w Brzeźnie Lęborskim fot. KPP Wejherowo W niedzielę około godziny 16:30 policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym, do którego doszło w gminie Łęczyce, w Brzeźnie Lęborskim.
Podziel się:
Oceń:
BRZEŹNO LĘBORSKIE W niedzielę w Brzeźnie Lęborskim doszło do śmiertelnego wypadku drogowego, w którym uczestniczył kierowca samochodu vw polo. Na miejscu pracowali policjanci, którzy wyjaśniali okoliczności zdarzenia.Na miejscu pracowała też specjalna komisja, której zadaniem było sprawdzenie infrastuktury drogowej.

W niedzielę około godziny 16:30 policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym, do którego doszło w gminie Łęczyce, w Brzeźnie Lęborskim – droga na Świchowo. Na miejscu pracowali policjanci z wejherowskiej drogówki oraz technik kryminalistyki. Mundurowi przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli miejsce wypadku oraz ustalali jego przebieg. W czynnościach tych uczestniczyli biegli specjaliści: z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych oraz medycyny sądowej. Czynności na miejscu wypadku nadzorował prokurator. Jak ustalili funkcjonariusze 35-latek kierujący vw polo zjechał na lewą stronę i uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca zmarł na miejscu zdarzenia.

Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska

Następnie we wtorek specjalna komisja składająca się z policjantów Wydziału Ruchu Drogowego, lokalnego Posterunku Policji, funkcjonariusza pionu dochodzeniowo-śledczego, funkcjonariusza Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie oraz przedstawiciel zarządcy drogi spotkała się na drodze w tym miejscu, w którym doszło do tego wypadku drogowego. W ramach tego spotkania służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo w ruchu drogowym poddały ocenie infrastrukturę oraz oznakowanie drogi w miejscu, gdzie doszło do wypadku.

Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt telefoniczny 58 672 97 53 lub 50.

Policjanci przypominają i apelują

Aktualna aura sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, bardziej zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Dlatego apelujemy do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

Kierowco pamiętaj aby dostosować prędkość do warunków panujących na drodze, zawsze przestrzegaj zasad bezpieczeństwa, korzystaj z pasów bezpieczeństwa.

KPP Wejherowo

Zdjęcia (1)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

nanepula3@gmail.com
[email protected] 24.01.2019, 00:00
Nazywam się nane pula z Czech. Chcę podziękować panu Ferd Peterowi, który pomógł mi uzyskać ***. Przez ostatnie trzy miesiące szukałem *** na spłatę moich długów, wszyscy, których spotkałem, oszukali i wzięli moje pieniądze, dopóki w końcu nie spotkałem pana Johna. Był w stanie udzielić mi *** w wysokości 900 000 zł. On również może ci pomóc. Pomógł także moim innym kolegom. Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej, skontaktuj się z jego firmą poprzez e-mail: [email protected] Wierzę, że może ci pomóc. Skontaktuj się z nim, aby uzyskać pomoc, tak jak mi pomógł. Nie wie, że robię to, szerząc jego życzliwość w stosunku do mnie, ale uważam, że powinienem podzielić się tym z wami wszystkimi, aby uwolnić się od oszustów, proszę uważać na podróbki i skontaktować się z odpowiednią firmą pożyczkową. poniżej znajdują się słowa zachęty dla tych, którzy szukają legalnego i uczciwego pożyczkodawcy prywatnego kredytu.
Bolek
Bolek 16.10.2018, 00:31
Gdzie jest mój komentarz?
Bolek
Bolek 16.10.2018, 00:24
Jak się człowiek śpieszy,to się diabeł cieszy.

Pozostałe