Śmiertelne potrącenie na torach w Wejherowie

  • 18.10.2018, 13:14
  • KWP Gdańsk
Śmiertelne potrącenie na torach w Wejherowie fot. KWP Gdańsk W środę przed godziną 7:00 rano policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku na torach kolejowych w Wejherowie.

Podziel się:

Oceń:

WEJHEROWO Wczoraj rano dyżurny wejherowskiej komendy otrzymał informację o wypadku na torach w Wejherowie. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna został potrącony przez pociąg relacji Gdynia - Słupsk. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

W środę przed godziną 7:00 rano  policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku na torach kolejowych w Wejherowie, na trasie między stacją PKP Wejherowo Śmiechowo – PKP Wejherowo Nanice. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do potrącenia mężczyzny. Na miejsce zdarzenia skierowano funkcjonariuszy prewencji, dochodzeniowo- śledczego oraz techników kryminalistyki którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny oraz dokumentację fotograficzną oraz zajmowali się ustalaniem wstępnych okoliczności zdarzenia.

Policjanci zajmują się obecnie.  Funkcjonariusze sprawdzili również trzeźwość kierownika pociągu oraz maszynisty.

Obecnie śledczy pod nadzorem prokuratora wyjaśniają bliższe okoliczności tego wypadku.

Policjanci przypominają:

Apelujemy do wszystkich osób pieszych, aby przekraczać tory tylko w miejscach do tego wyznaczonych, pamiętając, że tak jak w przypadku przejść dla pieszych należy rozejrzeć się , by mieć pewność, że bezpiecznie możemy przejść na drugą stronę.

 

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe