Trzy osoby ranne w Wejherowie. Poszukiwani świadkowie zdarzenia.

  • 24.10.2018, 14:22 (aktualizacja 24.10.2018 14:31)
  • KPP Wejherowo
Trzy osoby ranne w Wejherowie. Poszukiwani świadkowie zdarzenia. fot. KPP Wejherowo Trzy osoby ranne w Wejherowie na ul. Marynarki Wojennej
Podziel się:
Oceń:
WEJHEROWO Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło w Wejherowie na ul. Marynarki Wojennej. Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalali jego okoliczności oraz przeprowadzili oględziny. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala.

W sobotę wieczorem około godziny 19:30 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego w Wejherowie na ul. Marynarki Wojennej. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci z drogówki, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz wyjaśniali jego okoliczności. Na miejscu zdarzenia pracowali także technicy kryminalistyki.

Z wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 46-latka kierująca samochodem VW Golf straciła panowanie nad pojazdem i najprawdopodobniej i doszło do zderzenia z samochodem marki CWS.

W wyniku wypadku, kierowcy obu samochodów oraz pasażer VW zostali przetransportowani do szpitala.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców, byli trzeźwi.

Policjanci przypominają

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. Kierowcy często tracą czujność i nie zdejmują nogi z gazu. Wystarczy chwila nieuwagi, a najmniejszy błąd kierowcy może skończyć się zjechaniem do rowu lub zderzeniem z innym pojazdem. Policjanci apelują! Apelujemy o rozsądek i ostrożność na drodze oraz kierowanie z wyobraźnią, zwłaszcza teraz, kiedy mamy pogarszające się warunki drogowe spowodowanych opadami deszczu, mgłami czy przygruntowymi przymrozkami.

Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt telefoniczny w godz. 7:30 do 15:30 można dzwonić na nr 58 679 98 16 lub 58 672 97 50.

KPP Wejherowo

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe