Trzy osoby ranne w Wejherowie. Poszukiwani świadkowie zdarzenia.

  • 24.10.2018, 14:22 (aktualizacja 24.10.2018, 14:31)
  • KPP Wejherowo
Trzy osoby ranne w Wejherowie. Poszukiwani świadkowie zdarzenia. fot. KPP Wejherowo Trzy osoby ranne w Wejherowie na ul. Marynarki Wojennej

Podziel się:

Oceń:

WEJHEROWO Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło w Wejherowie na ul. Marynarki Wojennej. Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalali jego okoliczności oraz przeprowadzili oględziny. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala.

W sobotę wieczorem około godziny 19:30 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego w Wejherowie na ul. Marynarki Wojennej. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci z drogówki, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz wyjaśniali jego okoliczności. Na miejscu zdarzenia pracowali także technicy kryminalistyki.

Z wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 46-latka kierująca samochodem VW Golf straciła panowanie nad pojazdem i najprawdopodobniej i doszło do zderzenia z samochodem marki CWS.

W wyniku wypadku, kierowcy obu samochodów oraz pasażer VW zostali przetransportowani do szpitala.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców, byli trzeźwi.

Policjanci przypominają

Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. Kierowcy często tracą czujność i nie zdejmują nogi z gazu. Wystarczy chwila nieuwagi, a najmniejszy błąd kierowcy może skończyć się zjechaniem do rowu lub zderzeniem z innym pojazdem. Policjanci apelują! Apelujemy o rozsądek i ostrożność na drodze oraz kierowanie z wyobraźnią, zwłaszcza teraz, kiedy mamy pogarszające się warunki drogowe spowodowanych opadami deszczu, mgłami czy przygruntowymi przymrozkami.

Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt telefoniczny w godz. 7:30 do 15:30 można dzwonić na nr 58 679 98 16 lub 58 672 97 50.

KPP Wejherowo

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe