Motocyklista uderzył w leżące na jezdni drzewo.

  • 25.10.2018, 14:31 (aktualizacja 25.10.2018, 14:37)
  • KWP Gdańsk
Motocyklista uderzył w leżące na jezdni drzewo. fot. KWP Gdańsk Stróże prawa ustalili, że jadący jednośladem, to 25-letni mieszkaniec gminy Puck. W wyniku wypadku mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala w Wejherowie.

Podziel się:

Oceń:

Policjanci puckiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj rano na terenie gminy Puck. Motocyklista uderzył w leżące na jezdni drzewo, które w wyniku silnego wiatru przewróciło się na drogę. 25-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Wejherowie. Ponadto mundurowi ustalili, że kierujący nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem.

Wczoraj około godziny 5:30 dyżurny puckiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku motocyklisty w jednej z miejscowości na terenie gminy Puck. Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechali policjanci oraz powiadomiono służby ratownicze. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny, a policyjny technik sporządził dokumentację fotograficzną i zabezpieczył ślady.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem jadąc w kierunku drogi W-216 uderzył w leżące na jezdni drzewo, które w wyniku silnego wiatru przewróciło się na ulicę. Stróże prawa ustalili, że jadący jednośladem, to 25-letni mieszkaniec gminy Puck. W wyniku wypadku mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala w Wejherowie.

Ponadto okazało się, że 25-latek kierował motocyklem bez uprawnień. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia i apelują do kierujących o zachowanie ostrożności na drogach.

KWP Gdańsk

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe