Kierowca BMW bez uprawnień podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z Clio.

  • 31.10.2018, 09:00 (aktualizacja 31.10.2018, 09:06)
  • KPP Wejherowo
Kierowca BMW bez uprawnień podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z Clio. fot. KPP Wejherowo Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 34 -latek kierujący samochodem bmw jadąc w kierunku Wejherowa najprawdopodobniej podczas wykonywanego manewru wyprzedzania innego pojazdu nie zachował szczególnej ostrożności.

Podziel się:

Oceń:

BOŻEPOLE MAŁE Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego na drodze krajowej nr 6 na trasie między Bożympolem Małym a Strzebielinem (Gmina Łęczyce). Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalali jego okoliczności, zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przeprowadzili oględziny. Dwie osoby ranne zostały przetransportowane do szpitala. Kierowca bmw nie posiadał uprawnień do kierowania.

Przedwczoraj po południu policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego na drodze K6 na trasie Bożepole Małe-Strzebielino (Gmina Łęczyce). Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci z drogówki, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny wspólnie z technikiem kryminalistyki oraz wyjaśniali jego okoliczności. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 34 -latek kierujący samochodem bmw jadąc w kierunku Wejherowa najprawdopodobniej podczas wykonywanego manewru wyprzedzania innego pojazdu nie zachował szczególnej ostrożności, wtedy też prawdopodobnie doszło do zderzenia z samochodem renault clio jadącym z przeciwka, którym kierowała 32-latka. Policjanci będą szczegółowo wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Kierująca renault oraz jej 7-letni pasażer zostali przetransportowani do szpitala.

Podczas legitymowania kierowcy bmw okazało się, że nie ma on uprawnień do kierowania.

Policjanci przypominają i apelują:
Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. Kierowcy często tracą czujność i nie zdejmują nogi z gazu. Wystarczy chwila nieuwagi, a najmniejszy błąd kierowcy może skończyć się zderzeniem z innym pojazdem. Pamiętajmy także aby prędkość pojazdu dostosować także do warunków drogowych, które teraz przy zmieniającej się aurze, mogą nas zaskoczyć. Apelujemy o rozsądek i ostrożność na drodze oraz kierowanie z wyobraźnią.

KPP Wejherowo

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe