Widowisko muzyczno-taneczne „Wyśniłem sen o Niepodległej”

  • 6.11.2018, 08:16
  • IPN Gdańsk
Widowisko muzyczno-taneczne „Wyśniłem sen o Niepodległej”
Podziel się:
Oceń:
GDAŃSK Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Gdańsku z okazji jubileuszu 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zachęca do udziału w premierze widowiska muzyczno-tanecznego „Wyśniłem sen o Niepodległej”. Spektakl rozpocznie się 10 listopada w Dworze Artusa o godz. 17.00.

Kierownictwo muzyczne i aranżacja utworów: Kamil Cieślik. Pomysł, scenariusz i reżyseria: Dariusz S. Wójcik. Gościem specjalnym premierowego widowiska będzie prapraprawnuk Księcia Michała Kleofasa Ogińskiego – znakomity pianista Iwo Załuski z Ogińskich, wywodzący się w prostej linii od Amelii Załuskiej z Ogińskich na stałe mieszkający w Walii.

Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy i Wiceministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Jarosława Sellina. Partnerem wydarzenia jest Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Gdańsku.

Bilety w cenie 30 zł (ulgowy) i 40 zł (normalny) do nabycia na miejscu na dwie godziny przed koncertem. Rezerwacja biletów: 600 290 214.

IPN Gdańsk

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe