17-latka chciała skoczyć z wiaduktu na Estakadzie Kwiatkowskiego

  • 6.11.2018, 08:54
  • KWP Gdańsk
17-latka chciała skoczyć z wiaduktu na Estakadzie Kwiatkowskiego fot. KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
GDYNIA Policjanci z gdyńskiej drogówki uratowali 17-latkę, która chciała skoczyć z wiaduktu na Estakadzie Kwiatkowskiego w Gdyni. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych możliwe było wciągnięcie dziewczyny na jezdnię i udzielenie jej pomocy.

W ostatnią sobotę około godziny 15:00 policjanci z ruchu drogowego gdyńskiej drogówki zauważyli jak na Estakadzie Kwiatkowskiego w Gdyni młoda kobieta przechodzi przez bariery drogowe i znajduje się niebezpiecznie blisko krawędzi wiaduktu. Jeden z funkcjonariuszy natychmiast udał się na jezdnię ul. Janka Wiśniewskiego znajdującą się pod wiaduktem i wstrzymał tam ruch.

Dwaj pozostali policjanci zawrócili radiowóz i podjechali do dziewczyny. Kobieta w tym czasie znajdowała się już poza barierami ochronnymi, a jej zachowanie wskazywało, że może zeskoczyć z wiaduktu na drogę znajdującą się kilka metrów niżej. Jeden z policjantów po dobiegnięciu do dziewczyny zdołał ją złapać i wciągnąć za barierę ochronną. O zdarzeniu natychmiast powiadomiony został dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gdyni, który wezwał na miejsce karetkę pogotowia.

Dzięki błyskawicznej reakcji policjantów możliwe było uniknięcie tragicznego zdarzenia, a roztrzęsiona i zapłakana 17-latka cała i zdrowa została zabrana na obserwację do szpitala.

KWP Gdańsk
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe