Hossa
Hossa
Hossa

Śmierć 70-latka pod Puckiem. Najprawdopodobniej doszło do wybuchu butli gazowej.

  • 06.11.2018, 14:37 (aktualizacja 06.11.2018, 14:42)
  • KWP Gdańsk
Śmierć 70-latka pod Puckiem. Najprawdopodobniej doszło do wybuchu butli gazowej. fot. KWP Gdańsk W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł zamieszkujący tam mężczyzna w wieku 70-lat.
Podziel się:
Oceń:
Policjanci z Pucka wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny pożaru, do którego doszło wczoraj nad ranem w jednym z budynków gospodarczych na terenie gminy Puck. Najprawdopodobniej doszło do wybuchu butli gazowej. Na skutek zdarzenia śmierć poniósł zamieszkujący tam 70-letni mężczyzna.

Wczoraj od godziny 6:30 policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Pożarnej i prokuratorem pracowali na miejscu pożaru budynku gospodarczego, do którego doszło na terenie gminy Puck. Najprawdopodobniej przyczyną był wybuch butli gazowej. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł zamieszkujący tam mężczyzna w wieku 70-lat.

Policjanci, po zakończonej akcji gaśniczej, jeszcze raz sprawdzili budynek i zabezpieczyli to miejsce. Funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo- śledczego pod nadzorem prokuratora przeprowadzali oględziny. Na miejscu pracował również technik kryminalistyki, który wykonał dokumentację fotograficzną i zabezpieczył ślady. Powołany został również biegły sądowy z zakresu pożarnictwa, który będzie ustalał miejsce, przyczynę powstania i rozprzestrzeniania się pożaru.

Te wszystkie informacje będą niezbędne policjantom do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia w postępowaniu przygotowawczym, które będą prowadzili w tej sprawie policjanci pod nadzorem prokuratury.

Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska

 

KWP Gdańsk

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe