Śmierć 70-latka pod Puckiem. Najprawdopodobniej doszło do wybuchu butli gazowej.

  • 06.11.2018, 14:37 (aktualizacja 06.11.2018, 14:42)
  • KWP Gdańsk
Śmierć 70-latka pod Puckiem. Najprawdopodobniej doszło do wybuchu butli gazowej. fot. KWP Gdańsk W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł zamieszkujący tam mężczyzna w wieku 70-lat.

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Pucka wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny pożaru, do którego doszło wczoraj nad ranem w jednym z budynków gospodarczych na terenie gminy Puck. Najprawdopodobniej doszło do wybuchu butli gazowej. Na skutek zdarzenia śmierć poniósł zamieszkujący tam 70-letni mężczyzna.

Wczoraj od godziny 6:30 policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Pożarnej i prokuratorem pracowali na miejscu pożaru budynku gospodarczego, do którego doszło na terenie gminy Puck. Najprawdopodobniej przyczyną był wybuch butli gazowej. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł zamieszkujący tam mężczyzna w wieku 70-lat.

Policjanci, po zakończonej akcji gaśniczej, jeszcze raz sprawdzili budynek i zabezpieczyli to miejsce. Funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo- śledczego pod nadzorem prokuratora przeprowadzali oględziny. Na miejscu pracował również technik kryminalistyki, który wykonał dokumentację fotograficzną i zabezpieczył ślady. Powołany został również biegły sądowy z zakresu pożarnictwa, który będzie ustalał miejsce, przyczynę powstania i rozprzestrzeniania się pożaru.

Te wszystkie informacje będą niezbędne policjantom do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia w postępowaniu przygotowawczym, które będą prowadzili w tej sprawie policjanci pod nadzorem prokuratury.

 

KWP Gdańsk

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe