Rusza rekrutacja do II edycji Retro Tempo - piłki nożnej chodzonej

  • 8.11.2018, 08:12 (aktualizacja 08.11.2018 08:55)
  • informacja prasowa
Rusza rekrutacja do II edycji Retro Tempo - piłki nożnej chodzonej Fot. Tadeusz Skwiot
Podziel się:
Oceń:
GDAŃSK Stadion Energa Gdańsk wspólnie z Gdańskim Ośrodkiem Promocji Zdrowia zapraszają na treningi piłkarskie inne niż wszystkie. Już 15 listopada rozpoczyna sięII edycja projektu Retro Tempo. Chodzony futbol to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzać czas, niezależnie od wieku i aktualnej kondycji fizycznej.

Podstawową zasadą piłki chodzonej jest całkowity zakaz biegania – po murawie spacerujemy dostojnym krokiem. Nie ma też fauli – obowiązują zasady gry fair play. Zawodnicy grają na boisku o mniejszych wymiarach niż te, które znamy z ligowych czy reprezentacyjnych spotkań. Sportowe emocje i radość z gry są natomiast dokładnie takie same, jak przy klasycznej odmianie futbolu.

ZajęciaRetro Tempo będą odbywać do 24 stycznia przyszłego roku, w każdy czwartek od godz. 11.00 do 12.00. W czasie dziesięciu treningów uczestnicy zaznajomią się z zasadami spacerowej odmiany futbolu. Będą doskonalili swoje umiejętności, by podczas finałowego spotkania rywalizować o tytuł najlepszej w Polsce drużyny piłki nożnej chodzonej. Wszystkie zajęcia odbędą się na krytym boisku przy ul. Dąbrowszczaków 13.

Retro Tempo to znakomita okazja do wspólnej zabawy, która dostosowana jest do osób mających problemy z poruszaniem się. Dodatkową zaletą udziału w zajęciach jest możliwość integracji i zyskania nowych przyjaciół.Treningi są koedukacyjne, a w ramach rekrutacji nie ma ograniczeń ze względu na wiek, płeć i doświadczenie.

Aby zgłosić się do projektu należy przesłać swoje zgłoszenie pocztą elektroniczną na adres [email protected]. W zgłoszeniu należy umieścić swoje imię, nazwisko, e-mail i telefon kontaktowy. Zgłoszenia będą przyjmowane do 12 listopada 2018 roku.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegóły na stronie internetowej www.RetroTempo.pl.

informacja prasowa

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe