Wypadek koło Sztumu. Łącznie rannych sześć osób.

  • 13.11.2018, 15:10 (aktualizacja 14.11.2018, 14:52)
  • KWP Gdańsk
Wypadek koło Sztumu. Łącznie rannych sześć osób. fot. KWP Gdańsk W niedzielę wczesnym rankiem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sztumie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Polisach.

Podziel się:

Oceń:

POWIŚLE Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę nad ranem. Według wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 22-letni kierowca skody chcąc uniknąć zderzenia z innym autem zjechał na prawe pobocze i uderzył w jadąca hondę. Kierujący skoda oraz hondą wraz z pasażerami z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

W niedzielę wczesnym rankiem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sztumie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Polisach. W to miejsce zostali skierowani funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu mundurowych wynika, że kierujący samochodem marki Skoda 22-letni mieszkaniec Piastowa chcąc uniknąć zderzenia z innym autem zjechał na prawe pobocze i uderzył w jadąca hondę. Następnie w skodę uderzyło BMW, które odjechało z miejsca wypadku. W wyniku tego zdarzenia 22-letni kierowca Skody oraz 21-letni kierujący Honda wraz z czterema pasażerami w wieku od 16-22 lata z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Policjanci na miejscu zdarzenia wykonali oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia. Technik kryminalistyki sfotografował miejsce zdarzenia oraz wykonał szkic sytuacyjny. Wykonane na miejscu policyjne czynności pomogą mundurowym ustalić bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia i apelują do kierujących o zachowanie ostrożności na drogach.

fot. KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe