Cztery osoby ranne w porannym wypadku w Smętowie Chmieleńskim.

  • 23.11.2018, 15:13 (aktualizacja 23.11.2018, 15:19)
  • KPP Kartuzy
Cztery osoby ranne w porannym wypadku w Smętowie Chmieleńskim. fot. KPP Kartuzy W wyniku tego zdarzenia do szpitala przewieziono 3 osoby dorosłe i dziecko w wieku 8 lat.

Podziel się:

Oceń:

SMĘTOWO CHMIELEŃSKIE Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w powiecie kartuskim. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 64-letni kierowca Mitsubishi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas wykonywania manewru skrętu w lewo. Cztery osoby w tym dziecko z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Dzisiaj wczesnym rankiem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Smętowie Chmieleńskim na wysokości stacji Boterm. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy z wydziału ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu mundurowych wynika, że kierujący samochodem marki Mitsubishi 64-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas wykonywania manewru skrętu w lewo i zderzył się z Fiatem, którym kierował 21-latek. W wyniku tego zdarzenia do szpitala przewieziono 3 osoby dorosłe i dziecko w wieku 8 lat. 

Policjanci na miejscu zdarzenia wykonali oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze sfotografowali miejsce zdarzenia oraz wykonali szkic sytuacyjny. Wykonane na miejscu czynności pomogą mundurowym ustalić bliższe okoliczności zdarzenia drogowego. 

Obecnie mundurowi wyjaśniają szczegółowe okoliczności dzisiejszego zdarzenia i apelują do kierujących o zachowanie ostrożności na drogach z uwagi na pogarszające się warunki pogodowe.

KPP Kartuzy

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe