Czołowe zderzenie w Starogardzie Gdańskim

  • 27.11.2018, 14:51
  • KWP Gdańsk
Czołowe zderzenie w Starogardzie Gdańskim fot. KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

STAROGARD GDAŃSKI Policjanci ze Starogardu Gdańskiego pracowali wczoraj na miejscu wypadku drogowego, w którym uczestniczyły dwa auta osobowe. Wskutek czołowego zderzenia mercedesa z toyotą dwie osoby trafiły do szpitala. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj nad ranem dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym jaki wydarzył się na ulicy Lubichowskiej. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze drogówki oraz policjanci grupy dochodzeniowo-śledczej wraz z technikiem kryminalistyki. Jak wstępnie ustalili interweniujący w tej sprawie mundurowi do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. 36-letni kierowca mercedesa podczas wyprzedzania jadącego w kierunku centrum miasta sprintera zjechał na lewą stronę drogi, gdzie zderzył się czołowo z jadącą w przeciwnym kierunku toyotą. Badanie alkomatem wykazało, że osoby kierujące pojazdami były trzeźwe. Wiadomo już, że kierowca mercedesa nie posiadał uprawnień do kierowania. Policjanci odholowali jego auto na parking strzeżony. Wskutek tego zdarzenia do szpitala trafiła 25-letnia kobieta, która kierowała toyotą oraz pasażer mercedesa.

Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze ustalili świadków wypadku, zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a policyjny technik wykonał dokumentację procesową oraz zabezpieczył ujawnione ślady, które mogą okazać się pomocne w wyjaśnieniu bliższych okoliczności tego wypadku.

 

 

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe