Paweł Domagała w Gdańsku

  • 30.11.2018, 09:13
  • mat. prasowe
Paweł Domagała w Gdańsku Fot. Sylwia Godowska

Podziel się:

Oceń:

GDAŃSK W połowie listopada na półkach sklepowych pojawiła się nowa płyta Pawła Domagały „1984”, którą promują utwory „Weź nie pytaj” i „Wystarczę ja”. W sobotę 1 grudnia Paweł z zespołem zagra koncert w gdańskim Starym Maneżu.

„1984" to rok urodzenia Pawła Domagały, a płyta jest podsumowaniem pierwszej rundy w meczu: Paweł Domagała kontra świat. Podchodzę do „1984” bardzo osobiście, jest tu sporo autorefleksji i powrotu do dzieciństwa. Czy jestem taką osobą, jaką chciałem być? Co bym powiedział sobie sprzed lat, gdybyśmy spotkali się dzisiaj? Czy rozpoznałbym siebie? Trochę autoterapia, a trochę zapis tego, co u mnie słychać i mam nadzieję, że nie tylko u mnie. - mówi Paweł.

Do pracy przy „1984” Paweł i Łukasz Borowiecki zaprosili muzyków, z którymi nagrywali „Opowiem Ci o mnie”: perkusistę jazzowego Roberta Rasza, gitarzystów Tomasza "Serka" Krawczyka i Krzysztofa Łochowicza. Na klawiszach zagrał Piotr Wrombel, na gitarze Paweł Domagała, na basie Łukasz Borowiecki. Autorem tekstów jest Paweł Domagała, a muzykę napisali wspólnie z Łukaszem Borowieckim, producentem muzycznym albumu. Po premierze zespół ruszył w trasę, w czasie której zagra 41 koncertów.

https://paweldomagala.pl/koncerty/

Teledysk Pawła Domagały w reżyserii Pawła Łukomskiego.

Paweł Domagała. Aktor i muzyk. Gra w filmie i teatrze, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych. Nie rozstaje się z gitarą. W 2016 roku nagrał z Łukaszem Borowieckim debiutancki album „Opowiem Ci o mnie”, który okrył się platyną.

 

mat. prasowe

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

liw
liw 05.12.2018, 22:20
Świetny utwór.

Pozostałe